Понад 40 компаній успішно завершили курс Export Revolution Ukraine

25 квітня 2018 року український бізнес поповнився новими експортерами-практиками. 41 компанія успішно завершила просунутий рівень безкоштовного освітнього курсу Export Revolution Ukraine та отримала міжнародні сертифікати, які підтверджують їхню експортну готовність, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Системна підтримка експорту – один із ключових пріоритетів Уряду, які необхідні для росту ВВП на 5-7%. А зміцнення навичок і компетенцій та освіта для експортерів є важливим елементом цього пріоритету, бо якісний експорт починається з релевантних та практичних знань", - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

За її словами, навчальні програми та схожі освітні заходи для експортерів - це важливі пункти програми підтримки українських експортерів та частина  Експортної стратегії України, яка імплементується Урядом. Вона зазначила, що участь у цьому міжнародному курсі дає реальні знання та сприяє більшій готовності компанії до експорту, а це, у свою чергу, збільшує наш експорт на іноземні ринки, адже експорт - це командна гра.

Практичний освітній курс Export Revolution Ukraine, реалізований Офісом з посування експорту, за підтримки Мінекономрозвитку та Інституту маркетингу Естонії. Це унікальний інструмент для підвищення експортної готовності українського бізнесу.

Протягом шести місяців 107 учасників із 68 компаній з різних куточків України під керівництвом досвідчених міжнародних експертів опановували практичні інструменти для експорту та вчилася впроваджувати їх у своїй компанії.

Зазначимо, минулого року в освітніх заходах Офісу з просування експорту взяли участь понад 8300 учасників із понад 400 компаній.

Довідково.

EXPORT REVOLUTION UKRAINE – дворічнa навчальнa програмa для українських експортерів, спеціально розроблена Інститутом маркетингу Естонії спільно з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

Найбільш активними учасниками програми базового рівня стали компанії з сектору харчової промисловості (20%), ІКТ (13%), та креативних послуг. Понад половина учасників  базового рівня - компанії з регіонів (Львів, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Херсон). 40% учасників програми - це малі та мікро бізнеси.

Рубрика: