Послуга еМалятко запрацювала в трьох містах

У Кривому Розі, Луцьку та Вінниці батьки можуть отримати комплексну послугу єМалятко.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

 


 

єМалятко – перша в Україні комплексна адміністративна послуга, яка об’єднанує послуги за життєвою ситуацією. Загалом вона передбачає 10 послуг для батьків новонароджених в одній послузі від держави.  

Усі послуги можна отримати за однією заявою навіть безпосередньо у пологовому будинку без черг та зайвої витрати часу. Наразі послуга доступна в тестовому режимі і об’єднує 8 сервісів:

  • державна реєстрація народження;
  • визначення походження дитини;
  • реєстрація місця проживання;
  • призначення допомоги при народженні дитини;
  • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
  • реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
  • визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
  • внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Тепер ці послуги доступні у Кривому Розі, Луцьку та Вінниці. З січня ними користуються у  Харкові. Найближчим часом єМалятко планують запустити у Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Львові, та Маріуполі.

Реалізація комплексної послуги єМалятко розпочалася 5 місяців тому за дорученням Президента України. Наразі впровадження сервісу відбувається Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Прем’єр-міністра України, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної міграційної служби, Державної податкової служби; та за сприяння міжнародних проєктів: програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми ULEAD з Європою, EU4PAR.

 

Рубрика: