Послуга єМалятко доступна у Львові

 

З 25 лютого у Львові запрацювало єМалятко -  перша в Україні комплексна адміністративна послуга, яка дозволяє батькам новонародженої дитини отримати 8 сервісів за однією заявою.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трасформації.

 

 

Послугу єМалятко наразі можна отримати в трьох пологових будинках міста:

 1. Міському комунальному клінічному пологовому будинку № 1;

 2. КЗ ЛОР "Львівський державний обласний перинатальний центр»;

 3. Комунальній 3 міській клінічній лікарні м. Львова.

Наразі послуга доступна в режимі бета-тесту і об’єднує 8 сервісів. Усіх їх можна отримати за однією заявою безпосередньо у пологовому будинку.

Наразі у складі єМалятко можна отримати такі послуги:

 • державна реєстрація народження;

 • визначення походження дитини;

 • реєстрація місця проживання;

 • призначення допомоги при народженні дитини;

 • призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

 • реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

 •  визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

 •  внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

єМалятко – приклад оптимізації адміністративних послуг. Вона позбавляє батьків заповнення до 37 видів документів, які потрібно було подати, і 11 відвідувань установ.

Свідоцтво про народження дитини тепер містить не лише інформацію про ім’я дитини, дату народження та персональні дані батьків, але й УНЗР (унікальний номер запису в реєстрі) та РНОКПП (ідентифікаційний номер).

Крім того, в Єдиний демографічний реєстр автоматично додається запис про приналежність дитини до громадянства України. Раніше дитина часто не мала ідентифікаційного номеру та документу, що свідчив би про громадянство, до моменту отримання паспорту в 14-річному віці.

 Львів став шостим містом, де працює послуга єМалятко.

Нагадаємо, єМалятко запускається у тестовому режимі поступово по всій Україні. Наразі ця послуга доступна у Києві, Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі. 

Впровадження комплексної послуги єМалятко реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Прем’єр-міністра України, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної міграційної служби, Державної податкової служби та за сприяння міжнародних проєктів: програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми ULEAD з Європою, EU4PAR, Grid Dynamics Life.

Рубрика: