Послуга єМалятко працює в 10 містах

28 лютого комплексна послуга єМалятко запрацювала одразу в 4 містах - Одесі, Маріуполі, Рівному та Запоріжжі. Загалом послугою можна скористатися уже в 10 містах України.

Про це повідомляє Міністерство цифрових трансформацій.

Тепер сервіс єМалятко доступний у 10 містах -  Одесі, Маріуполі, Рівному та Запоріжжі, Києві, Харкові, Львові, Кривому Розі, Вінниці та Луцьку. Понад тисячу батьків новонароджених вже скористалися послугою. 

Щоб отримати послугу єМалятко, батькам необхідно звернутися до медпрацівника та мати з собою паспорти, податкові номери платників податків (за наявності) та медичну довідку про народження дитини від пологового будинку.

єМалятко передбачає об’єднання 10 послуг за 1 заявою. Оскільки сервіс перебуває у пілотному режимі, доступними є 8 з них: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Невдовзі єМалятко запустять у Дніпрі, а до кінця року вона стане доступною онлайн на порталі Дія.

Впровадження послуги реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Прем’єр-міністра України, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної міграційної служби, Державної податкової служби та за сприяння міжнародних проєктів: програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою, EU4PAR, Grid Dynamics Life.

 

Рубрика: