Послуга єМалятко запрацювала в Дніпрі

10 березня Дніпро стало одинадцятим пілотним містом, де запрацювала комплексна послуга єМалятко. Тепер у 6 пологових будинках та 2 ЦНАП Дніпра батьки новонароджених зможуть зекономити час та скористатися новою послугою.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації. 

Сервіс перебуває у пілотному режимі, тому доступними є 7 послуг: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Нагадаємо, що до цього послугу запущено у 10 містах – Києві, Харкові, Одесі, Вінниці, Луцьку, Кривому Розі, Львові, Маріуполі. Для отримання послуги батькам новонароджених потрібно мати з собою паспорти, номери платників податків (за наявності) та медичну довідку про народження дитини від пологового будинку.

До кінця року єМалятко стане доступним усім українцям, адже вони зможуть отримувати послугу он-лайн на порталі «Дія».

Впровадження послуги реалізується Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Прем’єр-міністра України, Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної міграційної служби, Державної податкової служби та за сприяння міжнародних проектів: програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), SURGe за підтримки Уряду Канади, проекту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою, EU4PAR, Grid Dynamics Life.