Працює онлайн-платформа для надання психотерапевтичної підтримки постраждалим від насильства

В Україні працює онлайн-платформа «Аврора» для надання спеціалізованої психотерапевтичної підтримки постраждалим від насильства, зокрема сексуального, під час війни. 

Багатопрофільні спеціалісти платформи надають безоплатну, анонімну та конфіденційну психотерапевтичну підтримку у будь-якому куточку України, включно з тимчасово окупованими територіями, а також за кордоном. 

На платформі постраждалі можуть отримати комплексну підтримку психотерапевтів для подолання травматичного досвіду та відновлення емоційної рівноваги. Крім того, вони можуть звернутись за консультацією до медичних фахівців для вирішення нагальних питань збереження здоров’я, зокрема репродуктивного, а також отримати професійну допомогу юристів.

Користувачі платформи також можуть обрати фахівця(чиню), який(яка) забезпечуватиме тривалий супровід випадку для уникнення повторної травматизації постраждалих і посилення ефективності наданої допомоги.

Звернутися за підтримкою можуть усі, незалежно від статі та віку: жінки, дівчата, чоловіки і хлопці, які зазнали насильства. Для отримання індивідуальної спеціалізованої допомоги необхідно заповнити анонімну форму на сайті «Розірви коло» у розділі Психотерапевтична допомога.

Довідково

Онлайн-платформа «Аврора» створена Фондом ООН у галузі народонаселення - UNFPA за сприяння Офісу Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та підтримки Уряду Великої Британії.