Представники 17 українських міст навчались енергоефективності у Польщі

Представники 17 українських міст-підписантів Угоди мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», які активно займаються питаннями розвитку енергоефективності у своїх містах, перебували із навчальним візитом у Польщі, повідомляє портал The EU Neighbours.

У рамках насиченої 5-ти денної програми учасники здійснили практичний огляд об’єктів, де впроваджені передові енергозберігаючі та екологічні технології у містах  Руда-Шльонська, Сосновець, Зомбкі, Карчев. Зокрема, у перші дні вони мали змогу відвідати музичну школу, дитячий садок та бібліотеку, в яких реалізовані проекти термомодернізації їхніх будівель, а також - басейн, водоканал та ще один садочок, де встановлено відновлювальні джерела енергії (фотоелектричні установки).

Протягом всієї навчальної поїздки польські колеги презентували представникам українських міст кращі приклади реалізованих проектів для підвищення енергоефективності, поділилися інструментами втілення таких проектів, а також показали стандарти енергоефективності у польському муніципальному секторі.

Захід організовано в рамках проекту «Польсько-норвезьке співробітництво для поліпшення ситуації в сфері енергоефективності в українських містах», що впроваджується Польської асоціацією міст у співпраці з Норвезькою асоціацією органів місцевого і регіонального самоврядування, Асоціацією міст України та Асоціацією «Енергоефективні міста України».