Представники влади та ділових кіл Кам'янця-Подільського підписали сім угод про співпрацю з французькими партнерами

Представники влади та ділових кіл Кам'янця-Подільського на Хмельниччині на чолі з міським головою Михайлом Сімашкевичем під час робочої поїздки до Парижа (Франція) підписали сім угод про подальше співробітництво із французькими партнерами.

Як повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, разом з колегами – директором департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майєю Гурською і представниками групи компаній "Нова будова", Михайло Сімашкевич презентував інвестиційну та туристичну привабливість міста французьким інвесторам, серед яких були представники семи інвестиційних фондів.

За словами Михайла Сімашкевича, французьких інвесторів зацікавили презентаційні матеріали не лише про туристичний потенціал Кам'янця-Подільського, а й в інших сферах діяльності. Із трьома з них домовилися зустрітися влітку в Україні для проведення аудиту представлених можливостей і підготовки проектних розрахунків.

«Спілкувалися з сімома президентами інвестиційних фондів Франції. Одна з них – президент групи компаній "Advent" - спеціально прилетіла з Лондона до Парижа, щоб зустрітися з нами. Ще один наш співрозмовник - в минулому Прем’єр-міністр Франції. Поїздка була надзвичайно продуктивною. Переговори пройшли за щільним і чітким графіком із кожним представником окремо. Вперше, напевно, відчув таку повагу до нашої держави і міста зокрема», – зазначив міський голова.

Окрім того, делегація досягла домовленостей про участь наступного року міста над Смотричем у Міжнародному туристичному салоні, в якому беруть участь всі країни світу.
«Ми ще раз переконалися в тому, що без розвитку інвестиційних і грантових програм жодне місто України не має перспектив економічного розвитку. У нас є для цього всі умови», – підсумував очільник Кам’янець-Подільської міської ради.

Раніше повідомлялося, що українсько-німецька компанія "2К" відкрила у Хмельницькому завод з виробництва побутової хімії, мийних засобів та косметики. Продукцію реалізовуватимуть в Україні, а також експортуватимуть до Європейського Союзу.