Президент: Не лише бізнес має відчувати переваги Угоди про асоціацію з ЄС

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу наголосив, що Україна стає частиною європейського ринку праці, а отже ніхто і ніщо не може захистити українських роботодавців від конкуренції на цьому ринку. «Бізнес, бізнес в цілому, принаймні експортно орієнтований, вже отримує вигоду від Угоди про асоціацію. Так само вигідною вона має стати і для найманих працівників. На основі створення нових висококваліфікованих робочих місць, бо мова йде не просто про підвищення зарплати, а про підвищення продуктивності праці. І лише поєднання цих факторів дає правильну відповідь», - наголосив Президент. Він зауважив, що цього можливо досягнути завдяки інвестуванню в засоби виробництва через податок на виведений капітал. Повідомляє прес-служба АПУ.

Президент України відзначив, що середній рівень зарплати в країні зростає, однак його не всі можуть собі дозволити, тому що рівень доходів в країні все ще надзвичайно низький, тому бізнес повинен платити конкурентну платню тим, хто працює в приватному секторі.

Президент зауважив, що регулярно спілкується з представниками бізнесу, в тому числі і для того, щоб подбати про інтереси найманих працівників. «І це наше спільне завдання – не лише захищати інтереси бізнесу. Даруйте, це не тільки ваші прибутки, а саме кількість робочих місць і рівень зарплати – ось кінцева мета будь-яких спільних зусиль влади та бізнесу, державно-приватного партнерства», - наголосив Петро Порошенко.