Президенти України та Європейської Ради домовилися про проведення 20-го саміту Україна-ЄС

Під час робочого візиту до Німеччини для участі у церемонії вручення премії Карла Великого Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, повідомляє прес-служба Глави Української держави.

"Лідери домовились провести наступний ювілейний 20-й Саміт Україна – Європейський Союз влітку 2018 року в Брюсселі", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Президент України поінформував Президента Європейської Ради про ситуацію на Донбасі, хід Операції об’єднаних сил та останні факти порушення російською стороною Мінських домовленостей. Співрозмовники також обговорили питання продовження та можливого посилення санкційного режиму проти Росії.

Лідери обговорили хід імплементації реформ в Україні. Йшлося, зокрема, про створення антикорупційного суду, реформування системи національної безпеки, виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також про шляхи посилення допомоги з боку ЄС.

Додамо, своєю чергою, Дональд Туск у своєму Twitter назвав конкретну дату проведення саміту. За словами Президента Європейської Ради, саміт відбудеться в Брюсселі 9 липня.

"З президентом Порошенком готуємось до нашого наступного саміту Україна-ЄС 9 липня", - написав він, коментуючи фото з зустрічі з Президентом України.