Пріоритетні законопроекти у транспортній сфері на 80% відповідають нормам ЄС, – Мінінфраструктури

admin

Головні на сьогодні законопроекти у транспортній сфері, що перебувають на розгляді у ВРУ, в цілому відповідають нормам ЄС.

Про це йшлося під час засідання Проектів з технічної допомоги ЄС щодо таблиць відповідності законопроектів законодавству ЄС повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"У Міністерстві інфраструктури України 28 лютого під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя відбулося засідання Проектів з технічної допомоги ЄС щодо таблиць відповідності законопроектів законодавству ЄС", – йдеться у повідомленні.

Під час засідання учасники обговорили законопроект про внутрішньо-водний транспорт, про залізничний транспорт, про перевезення небезпечних вантажів та два законопроекти про автомобільний транспорт.

Європейські експерти підтвердили, що всі законопроекти більш, ніж на 80% відповідають нормам законодавства Європейського Союзу та підтримали прийняття їх Верховною Радою України.

Щодо законопроекту №2475-а «Про внутрішній водний транспорт», експерти ЄС запропонували доопрацювати його в Комітеті транспорту Верховної Ради та відправити на повторне перше читання.

Віктор Довгань наголосив, що прийняття зазначених законопроектів є необхідною умовою виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в цьому році.