Протидія гібридним загрозам та дезінформації залишається ключовими напрямами подальшої співпраці між Україною та ЄС, - МВС

Міністр внутрішніх справ А. Аваков наголосив, що пріоритетними напрямами подальшої співпраці між Україною та  Європейським Союзом залишається протидія гібридним загрозам та дезінформації, посилення кіберполіції та протидії організованій злочинності.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

11 лютого відбулася зустріч Арсена Авакова з Головою представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом та Головою Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Антті Хартікайненом.

Також міністр внутрішніх справ висловив подяку європейським партнерам за всебічне сприяння реформам у сфері правоохоронних органів. У свою чергу європейські представники відзначили євроінтеграційні прагнення Уряду.

«Наша співпраця налічує велику кількість вдалих проектів. Це і національна система біометричної верифікації та ідентифікації громадян, підключення до баз даних Інтерполу українських пунктів пропуску, спільна Стратегія Інтегрованого управління кордонами та багато іншого. Впевнений, що попереду ще багато спільної роботи», - зазначив міністр внутрішніх справ А. Аваков.

Нагадаємо, що 5 лютого було підписано Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL). Завдяки  цьому українські правоохоронці тепер мають можливість проходити різноманітні тренінги та обмінюватися досвідом у мережі e-Net CEPOL.