Рада 15 травня розгляне два законопроекти з євроінтеграційної Дорожньої карти

Верховна Рада під час пленарного засідання 15 травня має розглянути два законопроекти з євроінтеграційної Дорожньої карти законопроектів.

Про це повідомляє прес-служба Парламенту.

Перший з них, законопроект №7466 «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» раніше був  ухвалений у першому читанні. Цей законопроект імплементує основні положення директиви 2014/26/ЄС.

Другий, Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення транзитних процедур у відповідність з Конвенцією про єдиний режим транзиту та Конвенцією про спрощення формальностей у торгівлі товарами (вiд 29.12.2016 № 18415/0/2-16 надано 03.01.2017, подання Комітету – 16.05.2017) за №5627. Він передабачає запровадження в Україні митних декларацій, що відповідають деклараціям ЄС, для процедури спільного транзиту при торгівлі товарами між Україною та Договірними сторонами Конвенцій незалежно від виду та походження цих товарів. Також він має на меті розпочати процес адаптації Єдиної автоматизованої інформаційної системи органів доходів і зборів України до Нової комп'ютеризованої транзитної системи, яка застосовується Договірними сторонами Конвенцій.

Раніше повідомлялося, станом на другу половину березня Парламент підтримав вже 10 законопроектів з євроінтеграційної Дорожньої карти.