Рада 19 квітня розгляне два законопроекти з євроінтеграційної Дорожньої карти

Верховна Рада розгляне два законопроекти з урядово-парламентської євроінтеграційної Дорожньої карти. Про це повідомляється на сайті Парламенту.

Йдеться про Проект Закону "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції" №5448-д, який повинен удосконалити засади правового регулювання органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, а також гармонізацію  законодавства України до законодавства Європейського Союзу у зазначеній сфері.

Також народні депутати повинні будуть розглянути Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності" № 5699. Як вказується у пояснювальній записці до цього законопроекту, його метою його ухвалення є узгодження положень чинного законодавства України у сфері інтелектуальної власності з директивами та регламентами Ради ЄС, імплементація відповідних положень Угоди про асоціацію, включаючи запровадження інституційних та організаційних змін задля належного виконання положень цієї Угоди в частині охорони прав на промислові зразки і торговельні марки.

Для досягнення мети пропонується внести зміни до Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України, а також законів України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" та "Про охорону прав на промислові зразки".

Нагадаємо, у квітні, Верховна Рада ухвалила євроінтеграційний закон, що розблокує процес укрупнення громад.