Рада 5 квітня розгляне три євроінтеграційних законопроекти

Верхова Рада на своєму черговому пленарному засіданні 5 квітня має розглянути 3 євроінтеграційних законопроекти, два з яких є частиною урядово-парламентської євроінтеграційної Дорожньої карти. Про це йдеться у порядку денному пленарного засідання.

Нардепи розглянуть Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення транзитних процедур у відповідність з Конвенцією про єдиний режим транзиту та Конвенцією про спрощення формальностей у торгівлі товарами №5627, що має започаткувати процедуру приєднання до Конвенції про єдиний режим транзиту та Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Також у планах парламентарів розглянути Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії №5550, що має на меті гармонізувати законодавство України з європейськими вимогами та стандартами, що діють в сфері використання ядерної енергії, встановлення єдиних основних норм безпеки для захисту здоров’я осіб, які перебувають під професійним, медичним опроміненням, та населення проти небезпек, що виникають при іонізуючому випромінюванні.

У порядку денному є і Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині 2386а-1, серед головних завдань якого є, зокрема, запобігання нелегальній трансплантації та торгівлі органами. 

Нагадаємо, раніше цього тижня Парламент ухвалив євроінтеграційний законопроект, покликаний розблокувати процес укрупнення територіальних громад.