Рада розгляне євроінтеграційний законопроект щодо поводження з відходами

Проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо імплементації вимог директив ЄС у сфері поводження з відходами)" буде розглянуто під час пленарного засідання 22 травня, повідомляється на сайті Парламенту.

Законопроект розроблений на виконання взятих Україною на себе зобов’язань з впровадження положень європейських директив №2008/98/ЄС "Про відходи та скасування деяких директив" та  №1999/31/ЄС "Про захоронення відходів" у національне законодавство і є частиною Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною на 2018 – 2019 роки.

"Проектом закону пропонується впровадження електронної системи здійснення дозвільних процедур та інформаційно-реєстраційних документів у сфері поводження з відходами", – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Передбачається, що "удосконалення державного обліку, моніторингу, інформування та ведення реєстрів у сфері поводження з відходами сприятиме контролю та відповідальності за станом сфери поводження з відходами".

Нагадаємо, раніше у травні Верховна Рада ухвалила євроінтеграційний закон щодо захисту авторських прав.