Ryanair відкриває п'ять нових бюджетних авіарейсів з України

Найбільша бюджетна авіакомпанія Європи Ryanair розшириює співпрацю з Україною та відкриває п'ять нових маршрутів до Афін, Дубліна, Манчестера, Софії та Пафоса з аеропортів Києва та Львова. 

Про це під час спільної прес-конференції з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном заявив комерційний директор авіакомпанії Ryanair Девід О’Брайан.

"Ryanair із задоволенням презентує свій графік польотів "Україна Літо 2019" за 22 літними маршрутами, включаючи 5 нових маршрутів до Афін, Дубліна, Манчестера, Софії та Пафоса. Польоти розпочнуться з квітня 2019 року і забезпечать понад 1 мільйон пасажирів через аеропорти Києва та Львова", - заявив Девід О’Брайан.

За його словами, це дозволить створити понад 700 робочих місць в аеропортах та на територіях присутності у Київській та Львівській областях.

"Щоб відзначити цю подію, ми оголошуємо про продаж квитків всього лише від 5,00 євро для подорожей у квітні та травні 2019 року на наших українських маршрутах, які можна бронювати до півночі четверга (22 листопада). Оскільки ці дивовижно низькі тарифи будуть доступні достатньо обмежений час, то пасажири мають зайти на сайт www.ryanair.com і швидко скористатися нагодою", - додав представник авіакомпанії. 

Зі свого боку, Володимир Омелян зазначив, що за декілька років  в Україні частка лоукостів зросла з 5% до 30%. Наразі різні авіакомпанії пропонують близько 110 рейсів за лоукост-тарифами. Відтак Україна отримала подвійний ефект у вигляді загального зниження цін на авіаквитки та зростання якості обслуговування.   

"Вже сьогодні квиток на літак до країн ЄС за 350-700 гривень є реальністю. Інші авіакомпанії одночасно змушені підвищувати рівень сервісу для пасажирів, щоб утримати своїх клієнтів і виправдати вищі від лоукоста ціни... Я хотів би зазначити, що перспективи нашої співпраці значно ширші: ми обговорюємо можливості створення IT-центру Ryanair в Україні, створення бази з обслуговування літаків та розширення географії польотів авіакомпанії до регіональних аеропортів", - зауважив Володимир Омелян. 

Зі слів Міністра, розширення співпраці з лоукост-перевізниками також дає можливість відродити регіональні аеропорти України та збільшити їхню роль в загальних показниках авіаперевезень. У цьому зацікавлені, зокрема, самі лоукост-авіакомпанії, які зазвичай виконують рейси за прямими маршрутами. Очільник міністерства зазначив, що наразі Україна та європейські компанії очікуть на підписання Угоди про Відкрите небо. 

"Це ключове, що зараз стримує Україну від повноцінного авіаційного зв’язку з містами ЄС. І це стримує не тільки Україну, а й європейські компанії. І я вірю, що в першій половині наступного року ця довгоочікувана і довго обіцяна Угода буде, нарешті, підписана", - додав Володимир Омелян.

Графік Ryanair на літо-2019:

З Києва:

  • 5 нових маршрутів: Афіни (2 рази на тиждень), Дублін (2), Манчестер (2), Софія (2) і Пафос (2)
  • 17 маршрутів: Барселона (4), Берлін-Шенефельд (4) Братислава (2), Бидгощ (2), Гданськ (2), Краків (3), Лондон Станстед (5), Познань (2), Стокгольм (3), Вільнюс (3), Варшава Модлін (4) і Вроцлав (3)
  • Ø 47 щотижневих польотів
  • Ø 800 000 пасажирів на рік
  • Ø Понад 500 робочих місць

Зі Львова:

  • 5 маршрутів: Дюсельдорф (3 рази на тиждень), Краків (3), Лондон Станстед (3),
  • Меммінген (2) і Варшава Модлін (3)
  • Ø 14 тижневих польотів
  • Ø 225 000 пасажирів на рік
  • Ø Понад 200 робочих місць;

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням.