Санкції ЄС проти РФ, можливо, пора посилювати, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

admin

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що, можливо, настала пора для посилення санкцій ЄС проти РФ через її агресію проти України.

Про це вона заявила на міжнародній конференції у Брюсселі "Світовий конгрес українців у 50 років і далі: європейський і євроатлантичний форум", повідомляє "Європейська правда".

"Після трьох років війни, ми, на жаль, звикаємо до статистики", - сказала вона, додавши, що тисячі людей утримуються на 7% території, що не контролюється Україною.

Також, за її словами, цього року на Донбасі загинули 170 українських солдатів.

"Ми високо цінуємо позицію ЄС та НАТО щодо впровадження санкцій проти РФ. І ми сподіваємося, що цей єдиний ефективний політичний, дипломатичний та економічний інструмент, приведе нас до стану, коли РФ буде дотримуватися норм міжнародного права.

Можливо, саме зараз настав час розглянути посилення санкцій ЄС щодо РФ, базуючись на останніх діях РФ у минулому році", - відзначила Віце-прем’єр.

Варто нагадати, що у вересні 2017-го року Рада ЄС офіційно продовжила до 15 березня 2018 року санкції проти фізичних осіб та компаній, причетних до порушення територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.