«Східне партнерство»: як святкуватимуть 10-річчя ініціативи

Цьогоріч ініціатива «Східне партнерство» святкує свій 10-річний ювілей. 13 травня у Брюсселі під головуванням Високої представниці ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Моґеріні відбудеться спільне засідання міністрів закордонних справ країн ЄС та керівників зовнішньополітичних відомств країн-партнерів – України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови.

Міністри закордонних справ підіб'ють підсумки щодо зобов'язань, взятих у листопаді 2017 року на Саміті «Східного партнерства», обговорять виконання порядку денного «20 ключових завдань СхП на період до 2020 року», схвалених на Саміті. Крім того, міністри визначать пріоритети розвитку співпраці між ЄС і країнами-партнерами на наступні роки.

14 травня відбудеться конференція високого рівня з нагоди 10-ї річниці «Східного партнерства». Українську делегацію у Брюсселі очолить Президент України Петро Порошенко. У складі  делегації в заходах візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Детальніше про «Східне партнерство» – читайте за посиланням.