SkyUp в жовтні відкриє рейси у Чехію з Києва, Львова та Харкова

Лоукостер SkyUp у жовтні відкриє три регулярних маршрути з Києва, Львова та Харкова у міста Чехії. Про це повідомляє avianews.com з посиланням на прес-службу авіакомпанії.

З 17 жовтня лоукостер запустить рейси з Харкова і Львова до Праги. За обома напрямками польоти будуть виконуватися два рази на тиждень у четвер та в неділю. З 22 жовтня SkyUp полетить з Києва в чеське місто Пардубіце, розташоване за 125 км від Праги. Вильоти будуть здійснюватися тричі на тиждень по вівторках, п'ятницях і неділях. Мінімальна вартість квитків починається від 1247 грн в одну сторону за безбагажним тарифом.

Для пасажирів, які прямують до Праги, SkyUp має намір організувати автобус з аеропорту Пардубіце. Він відправлятиметься до чеської столиці через пів години після прибуття рейсу з Києва.

Авіаквитки в міста Чехії вже доступні для бронювання на сайті авіакомпанії і в агентствах.

На всі три маршрути лоу-кост вже отримав необхідні дозволи. 27 грудня 2018 року комісія Державіаслужби схвалила заявку SkyUp на виконання регулярних рейсів зі Львова та Харкова до Праги з частотою до трьох разів на тиждень. 29 травня 2019 року комісія регулятора дозволила авіакомпанії почати польоти з Києва в Пардубіце з частотою до трьох разів на тиждень.