Словаччина увійшла у ТОП-20 торговельних партнерів України серед країн ЄС

Словаччина входить у ТОП-20 торговельних партнерів України серед країн Євросоюзу з понад 1 млрд доларів  обсягу двосторонньої торгівлі за 10 місяців минулого року.

"За 10 місяців минулого року обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Словаччиною перевищив 1 млрд доларів – з позитивним для України сальдо. Наразі Словаччина входить до ТОП-20 торговельних партнерів України серед країн Євросоюзу", – повідомили у прес-службі Уряду за підсумками зустрічі Віце-прем’єр-міністра, міністра закордонних справ і європейських питань Словаччини Мирослава Лайчака з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Зазначається, що великий інтерес для обох країн представляють проекти в енергетиці, адже енергетична безпека була і є стратегічним пріоритетом і для України.

Так само актуальною є взаємодія у сфері логістики й транзиту товарів, в розвитку добувної промисловості, енергоефективності, підтримці малого та середнього бізнесу, в розвитку регіонального співробітництва.

Раніше повідомлялося, що з січня до листопада 2018 року український аграрний експорт до країн Європейського Союзу збільшився на $362,3 млн та сягнув $5,6 млрд.