Стартувала програма ЄС та Нацполіції щодо запобігання корупції

200 керівників поліцейських підрозділів візьмуть участь у програмі Євросоюзу «Обмеження щодо запобігання корупції та вимоги фінансового контролю». Поліцейські аналізуватимуть нюанси останніх змін в антикорупційному законодавстві.

Про це повідомляє Консультативна місії ЄС (КМЄС), яка разом Управлінням з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції ініціювала цю програму.

Перший семінар пройшов у Львові. 46 керівників управлінь, служб та інших підрозділів поліції Львівщини проаналізували нововведення в законодавстві щодо конфлікту інтересів, інші обмеження щодо запобігання корупції та відповідальність за порушення фінансового контролю, розголошення інформації,  прийняття подарунків тощо.

«Львів – перше місто, на базі якого проводиться цей семінар. Наша мета – розібрати з керівниками підрозділів нюанси і нововведення, які є в антикорупційному законодавстві, щоб вони могли передавати ці знання далі своїм підлеглим», – зазначив начальник відділу проведення люстрації Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Нацполіції Олег Лозовий.

Наступні семінари відбудуться в Одесі, Харкові, Нікополі, Житомирі та Маріуполі.