Стартував прийом заявок від українських учасників на найбільший у світі конкурс "зелених" бізнес-ідей

Команда Greencubator розпочала національну кампанію відбору учасників з України до участі в найбільшому в світі конкурсі "зелених" бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

“В ньому може брати участь будь-хто, хто має "зелену" бізнес-ідею, хоч і на серветці. Цього року в конкурсі братимуть участь 50 країн світу”, — зазначили у Greencubator.

Участь у конкурсі дає учасникам можливість пропрацювати свою ідею, навчатись з кращими тренерами з усього світу і знайти інвесторів. Двоє переможців з України вирушать на глобальний Grand Final, щоб позмагатися з сотнями кліматичних команд за 10 000 євро і участь в акселераційній програмі Climate-KIC.  

До конкурсу допускають учасників, які розпочали власний бізнес менше року тому, ще не отримують стабільний прибуток від "зеленої" бізнес-ідеї, з якою подаються на конкурс, залучили сумарно не більше 200 000 євро інвестицій та до цього часу не почали комерційну реалізацію своїх продуктів чи рішень.

Довідково: 

Міжнародний конкурс ClimateLaunchpad збирає проривні "зелені" бізнес-ідеї, а також ентузіастів, спроможних їх втілити — від проекту на серветці до робочого бізнесу. Мета конкурсу-  допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє.

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року і регулярно підтверджує свій статус найбільшого світового змагання кліматичних бізнес-ідей. Минулого року конкурс об’єднав 45 країн-учасниць (50 локацій) з усіх частин світу. Організатором програми є європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC, партнером і організатором національного етапу в Україні з 2016 року є ГО Greencubator.

Нагадаємо, Євросоюз виділить мільйон євро на розвиток "зеленої" енергетики в Україні.

Оригінал статті читайте за посиланням.

 

Рубрика: