Степан Кубів зустрівся з Віце-прем’єр-міністром Італії Луїджі Ді Майо

Понад 14 тисяч українських компаній експортують свою продукцію до Європейського Союзу. Це також створює додаткові інструменти для багатосторонньої взаємодії, наприклад, завдяки можливостям Конвенції Пан-Євро-Мед або кооперації у рамках ініціативи Китаю – «Один пояс, один шлях». У цьому та інших проектах Україна та Італія мають великі логістичні та торговельні можливості та перспективи. Про це сказав Перший Віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку, праці та соціальної політики Італійської Республіки Луїджі Ді Майо, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Під час розмови Степан Кубів підкреслив незмінність курсу на європейську інтеграцію України, поглиблення торговельно-економічної взаємодії з країнами ЄС, зокрема, Італією. Він також підкреслив стратегічний характер партнерства України та Італії та наголосив на подальших перспективах  розвитку двосторонньої співпраці, зокрема, через можливості Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

«Італія – стратегічно важливий торговельний партнер для України. Торік товарообіг між нашими країнами сягнув 4,47 млрд доларів США та зріс майже на 14%, порівняно з 2017 роком. Оскільки бізнес України та Італії демонструє взаємний інтерес, то слід посилювати можливості співпраці у сфері відновлювальної енергетики, сільськогосподарському машинобудуванні, переробній промисловості, а також розвитку цифрової економіки, інновацій,  IT технологій. Цьому сприятиме оновлення Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Італією», – підкреслив Степан Кубів.