Студенти ЛНУ ім.І.Франка зустрілися з представниками Урядового офісу

Учора 16 травня, відбулася зустріч студентів юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з представниками Урядового офісу.

Зустріч було присвячено ознайомленню студентів з ключовими напрямками роботи Офісу. Зокрема співробітники розповіли про координаційну, моніторингову та звітну діяльність, поділилися досвідом щодо особливостей підготовки експертних висновків проектів нормативно-правових актів на відповідність міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції, а також врахування права ЄС.

Окрему увагу було приділено питанням забезпечення здійснення перекладу acquis ЄС на українську мову, Порядку здійснення перекладу на українську мову, актів Європейського Союзу acquis communautaire, пов’язаних з виконанням зобов’язань України у сфері європейської інтеграції (постанова Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 512) на підставі якого відбувається переклад актів acquis ЄС у рамках Орієнтовного плану перекладу актів acquis ЄС на 2017-2018 роки та вже затверджені переклади актів acquis ЄС.

Зазначені питання викликали живий інтерес студентів до роботи Урядового офісу. Сподіваємося, що своє подальше професійне майбутнє вони пов'яжуть з європейською інтеграцією України.