Стипендійна програма для молоді: Європейська школа Східного партнерства запрошує на навчання учнів 16-17 років

Європейський Союз надає нові можливості для учнів 16-17 років з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України, які хотіли б поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз. Заявки на участь у Європейській школі Східного партнерства приймають до 14 березня.

 

 

35 кращих кандидатів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України пройдуть дворічний академічний курс упродовж 2020-2021 років у Європейській школі Східного партнерства, що у Тбілісі, Грузія. Унікальна дипломна програма школи поєднує в собі високі стандарти навчання та спеціалізоване викладання. Студенти віком від 16 до 17 років будуть відвідувати заняття в багатомовному та мультикультурному середовищі і зможуть поглибити свої знання щодо Європи та Європейського Союзу. Вони також зможуть взяти участь у насиченій позашкільній діяльності та конференціях високого рівня, присвячених тематиці ЄС. 

Випускники програми отримають диплом бакалавра міжнародного зразка International Baccalaureate (IB) в галузі європейських досліджень.

Процес відбору буде включати написання тестів з математики та англійської мови, проведення інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів. Будуть оцінюватися відкритість претендентів до нових культур, готовність до проживання далеко від дому, комунікативні навички, соціальну активність, мотивацію та готовність отримати новий досвід. Для українських стипендіатів перевагою також буде знання інших мов Європейського Союзу. 

Усі зацікавлені студенти можуть подати заявки онлайн: http://www.eapeuropeanschool.eu/ до 14 березня 2020.

Довідково. Європейську школу Східного партнерства створили як частину зусиль ЄС та його держав-членів задля зміцнення навчальних можливостей та міжрегіональних обмінів для молодих людей з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

 

Рубрика: