Суми отримають 4 мільйони євро кредиту на тролейбуси, пристосовані для людей з обмеженими можливостями

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть кредит у розмірі 4 мільйонів євро на придбання 19 нових низькопідлогових тролейбусів для міста Суми в межах проєкту «Міський громадський транспорт України» (UUPTP). 

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Кредит допоможе Сумам покращити послуги громадського транспорту для приблизно 265 тисяч мешканців, мінімізуючи при цьому негативний вплив транспорту на довкілля й життя міста.

«Сталі, надійні та безпечні перевезення сприятимуть економічному зростанню й покращенню доступності транспорту, дбаючи при цьому про безпеку для довкілля. Такі зміни поступові, але вони вимагають системності та орієнтованості на результати. Саме тому ЄІБ підтримує високі темпи реалізації цього проєкту, навіть попри спалах COVID-19», – розповідає Жан-Ерік де Загон, голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні.

Нові низькопідлогові тролейбуси зроблять пересування містом доступним і зручним для людей похилого віку, людей з інвалідністю та пасажирів із дитячими візочками.

Довідково

Проєкт UUPTP – це рамковий кредит на 200 мільйонів євро для фінансування громадського транспорту в 11 містах України. Кошти були виділені на оновлення муніципального транспорту – автобусів, тролейбусів та трамваїв, та відновлення наявної інфраструктури громадського транспорту. Проєкти UUPTP також мають на меті підтримати реформування сектору міського транспорту в Україні, зокрема шляхом ефективного використання наявних і запланованих ресурсів та їхньої адаптації до європейських регуляторних стандартів.

Рубрика: