Триває прийом журналістських матеріалів на конкурс "Угода про асоціацію: шлях змін"

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана, що знання українців про переваги європейської інтеграції – це дуже важлива умова її незворотності. "Що більше людей у регіонах знатимуть, які зміни передбачені Угодою про асоціацію, що краще вони усвідомлюватимуть суть цих змін, то важче буде розвернути країну назад", – сказала вона, закликавши журналістів регіональних ЗМІ, фрілансерів і студентів факультетів журналістики встигнути взяти участь у конкурсі на найкращий матеріал про євроінтеграцію "Угода про асоціацію: шлях змін".

Проект ЄС Association4U разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України ще в лютому оголосили третю хвилю конкурсу журналістських публікацій у регіональних засобах масової інформації на найкращий матеріал про євроінтеграцію «Угода про асоціацію: шлях змін». Термін прийому робіт спливає 30 квітня.

Творчі доробки можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Серед пріоритетних тем:

• експорт українських товарів до ЄС;

• безпечність та якість харчових продуктів;

• енергетичний ринок, енергоефективність та відновлювана енергетика;

• розвиток цифрової економіки: цифрова інфраструктура, електронна комерція, розвиток цифрових компетенцій, кібербезпека;

• реформування митниці;

• права і свободи людини.

Найкращих визначить журі із відомих медійників та експертів з питань європейської інтеграції. Переможці отримають оплачувану участь у Львівському медіа-форумі 2019 (Lviv Media Forum 2019) та запрошення на церемонію нагородження за участі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України в Києві у травні.

Детально про умови конкурсу можна дізнатись за лінком: https://bit.ly/2SjtIDb

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на ua.association4u@gmail.com (з поміткою «Журналістський конкурс: питання»).

Довідково:

Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (коротко «Association4U») підтримує діяльність урядових установ України, головним чином Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Секретаріату Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та галузевих міністерств, залучених до виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Інформація про попередні конкурси тут: bit.ly/2Tmr1y1bit.ly/2DKS015bit.ly/2DU3AqZ

 

.