У 2018 році товарообіг між Україною та Люксембуром зріс на 28%

У 2018 році товарообіг між Україною та Великим Герцогством Люксембург зріс на 28% і склав $ 89,58 млн.

Про це під час зустрічі з Міністром соціальної політики, сільського господарства, виноробства і розвитку землегосподарства Люксембургу Роменом Шнайдером повідомив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Також він додав, що Люксембург входить до ТОП-10 найбільших європейських інвесторів України.

"Тільки за 10 міс. 2018 року з Люксембургу в економіку України залучено $ 489,29 млн", — зазначив Віце-прем’єр.

Урядовець підкреслив важливість укладення Міжурядової Угоди про економічну співпрацю, яка сприятиме подальшому розвитку двостороннього співробітництва та впровадженню важливих стратегічних проектів між державами.

“Ця угода має стати важливим компонентом для створення Українсько-люксембурзької змішаної Комісії з торговельно-економічного та фінансового співробітництва, у рамках якої розглядатимуться питання активізації двосторонньої співпраці у багатьох напрямках”, — додав Степан Кубів. 

За його словами, зокрема Україна зацікавлена в експорті зернових та зернобобових культур до Люксембургу.

"Агропромисловий комплекс України — найприбутковіший експортно-орієнтований сектор української економіки, створює до 16% ВВП України та забезпечує 39,8% від загального експорту держави", — зазначили в Мінекономіки.

Нагадаємо, Україна закрила три квоти на безмитний експорт до Євросоюзу

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оригінал статті читайте за посиланням