У червні 2018-го року понад 200 тис. українців скористалися безвізом, – ДПСУ

Про різке збільшення кількості громадян України, що подорожують до країна ЄС за безвізом, свідчить статистика Державної прикордонної служби України, оприлюднена на сайті відомства.

За даними ДПСУ, аналіз трафіку українців до країн ЄС красномовно свідчить, що безвізовий режим сприяв збільшенню кількості поїздок до Європейського Союзу.

"Так, від початку дії безвізу по кінець червня цього року загалом відбулося понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України, що на 12% більше ніж за попередній аналогічний період", – йдеться у повідомленні.

В Адміністрації ДСПУ наголошують, що починаючи з перших днів червня цього року спостерігається стрімке зростання кількості українців, які віддають перевагу безвізовим поїздкам та слідують до країн ЄС виключно з біометричними паспортами без будь-яких відміток. Прикордонники пояснюють таке зростання початком туристичного сезону та закінченням у паспортах старого зразка терміну дії віз, які раніше доводилося оформляти.

Прикордонники наголошують, що "тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисяча поїздок українців за безвізом, а це в 2,3 рази більше ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб".

Загалом, на сьогодні кількість "безвізовиків" у середньому сягає від 9 тисяч до 12 тисяч осіб за добу.