У Дніпрі відкривається тимчасовий простір представництва Дому Європи

З 26 березня по 16 травня 2021 року, у Центрі сучасної культури у Дніпрі, Дім Європи (House of Europe) проведе події, які познайомлять жителів міста та регіону із можливостями та програмами ЄС для культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, медіа та роботи з молоддю.

Джерело: House of Europe

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Ключова частина поп-ап хабу – інформаційні тижні. Це можливість для тих, хто хоче навчатися, знайомитися та попрацювати разом із колегами з ЄС, отримати нові професійні знання чи реалізувати свою ідею. Щосереди та суботи менеджери Дому Європи та інших програм ЄС презентуватимуть різні можливості: гранти, тренінги або табори.

Тут можна буде знайти фінансування для проєктів, отримати консультації від експертів, навчитися писати заявки на гранти, почитати новинки від українських книжкових видавництв у лаунджзоні, відвідати концерт або воркшоп та познайомитися з місцевими агентами змін. Поп-ап хаб запрошує до спілкування, співпраці, знайомства із книжковими виданнями з України та ЄС. Тут також можна отримати друковані інформаційні матеріали від різних програм ЄС.

Завершиться поп-ап хаб фестивалем креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival 15-16 травня. Дводенна подія поєднає лекції експертів з ЄС та України, історії про злети та падіння від креативних стартапів, особисті консультації досвідчених підприємців, концерти та кінопокази просто неба. Програму та хедлайнерів фестивалю організатори оголосять у травні.

Вхід на заходи – вільний за обов'язкової попередньої реєстрації. Форма реєстрації – за посиланням. Сторінка події у Facebook. З огляду на карантин, кількість місць обмежена. Події відбуватимуться з урахуванням усіх протиепідемічних вимог заради протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Деякі події транслюватимуться онлайн.

Довідково

Дім Європи (House of Europe) – програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. «Дім Європи» фінансує більш як 20 програм – стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

Центр сучасної культури у Дніпрі – це культурна інституція міжнародного рівня, де поєднуються нові технології, медіа, сучасне мистецтво та неформальна освіта. Незабаром тут функціонуватимуть декілька публічних просторів: галерея, медіа-зона, сучасна бібліотека, коворкінг, івент-простір, лекторій, офіси для інших культурних інституцій, майстерні та кафе.