У Києві стартував третій навчальний модуль з підготовки РНП

25 квітня стартував вже третій у цьому році модуль річного навчального курсу з питань євроатлантичної інтеграції та співробітництва України з НАТО, присвячений розробці заходів до Річних національних програм із застосуванням SMART-підходів та визначенню індикаторів їх виконання, повідомляє Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції на своїй сторінці у Facebook.

Очікується, що слухачі модульного курсу, що вже другий рік поспіль організовується Програмою професійного розвитку Україна - НАТО у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, матимуть змогу на практиці застосувати отримані протягом 2017 та початку 2018 року знання.

Результатом має стати якісно нова Річна національна програма на 2019 рік, розроблена на основі та з урахуванням знань, отриманих учасниками протягом курсу. А це, відповідно, позитивно вплине на весь процес співробітництва України з НАТО та якість впровадження реформ, необхідних для підготовки України до членства в НАТО.