У Києві стартує конференція, присвячена імплементації європейської практики управління відходами в Україні

5 червня у Києві відкриється конференція "Нова політика управління відходами - основа економіки замкненого циклу", повідомляє прес-служба Мінприроди.

Захід присвячений впровадженню Національної стратегії управління відходами до 2030 року, перспектив переходу до економіки замкненого циклу, а також політики ЄС у сфері управління відходами.

Повідомляється також, що на конференції буде презентовано проект Рамкового закону про відходи, Національний план управління відходами, засади секторальних законів (електричне та електронне обладнання, батарейки та упаковка).

У заході планується участь Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, Голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі, Президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера, Заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузьо.

Захід організовується за підтримки Представництва ЄС в України та проектів, що фінансуються ЄС (Twinning, APENA, BRDO), Американської торгівельної палати в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, і проекту DESPRO.

Початок о 10:00.

Місце проведення – Готель Inter Continental Kyiv, вул. Велика Житомирська, 2A.

Реєстрація учасників конференції (не стосується ЗМІ) за телефоном (044) 594-91-12.

Акредитація для ЗМІ триває до 4 червня за номером: 097 545 45 14 (Оксана).

Детальніше про конференцію за посиланням.