У Києві відбувся Семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства

У Києві відбувся семінар з оцінки інфраструктури та проектів спільного інтересу Східного партнерства за участі заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Наталії Бойко, а також представників регуляторів України, Вірменії, Молдови, Азербайджану, Грузії та Білорусі. Захід організовано під егідою Енергетичного Співтовариства в рамках проекту EU4Energy. Повідомляє прес-служба Міністерства.

З нагоди відкриття семінару заступник Міністра зазначила, що Україна послідовно здійснює необхідні заходи з виконання міжнародних зобов’язань в рамках європейської інтеграції у сфері енергетики та розповіла про ключові пріоритети розвитку енергетичної інфраструктури у майбутньому. «Повна синхронізація української енергетичної системи з європейською та здійснення її відокремлення від паралельної роботи з енергетичними системами Росії та Білорусі є ключовим стратегічним пріоритетом для України», - відзначила Наталія Бойко.

Окрім цього, учасники заходу обговорили імплементацію Регламенту (ЄС) № 1316/2013 Європейського Парламенту та Ради  від 11 грудня 2013 р. про керівні принципи для транс-європейської енергетичної інфраструктури, який передбачає необхідність планування та затвердження 3-річного інвестиційного плану для енергетичних проектів.