У Польщі пройшов міжнародний форум “Європа – Україна”

Упродовж 4-5 лютого у Жешуві, що в Польщі, пройшов 13 Форум «Європа-Україна». На Форумі говорили про продовження реформ та модернізацію України, побудову сучасного самоврядування та безпеку у системі європейських та глобальних відносин.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Голова Ради ветеранів України при Мінветеранів Володимир Лагута наголосив, що якісні соціальні гарантії та турбота про ветеранів і внутрішньо переміщених осіб мають стати заохоченням для тих, хто лишився на окупованих територіях.

«Мільйони людей покинули свої домівки через війну та дії окупантів і перебрались до інших регіонів України. Вони так само потребують допомоги та реінтеграції. Учасники бойових дій, після повернення з фронту, також потребують допомоги в реінтеграції їх до цивільного життя. Ці люди з бойовим досвідом, з великим потенціалом, люди, котрі свідомо зробили свій вибір – стали на захист країни», - Володимир Лагута.

Довідково. Європейсько-український форум проводиться з 2007 року, є однією з ключових подій, організованих Варшавським інститутом Східноєвропейських Досліджень.