У Верховній Раді України відбулася презентація програми Еразмус+

admin

В рамках Програми стажування у Верховній Раді України 22 лютого 2018 р. було проведено презентацію Програми ЄС Еразмус+.

Про це йдеться у повідомленні українського офісу програми.

Захід було організовано ГО «Ліга інтернів», що заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. Метою діяльності організації став розвиток Програми стажування, налагодження співпраці та підтримка зв’язків між її випускниками, пошук додаткових джерел фінансування.

Більш ніж 50 стажерів відвідали інформаційну сесію від Національного Еразмус+ офісу щодо індивідуальних можливостей у сфері вищої освіти та молоді.

Під час заходу учасники ознайомились з покроковою інструкцією щодо участі в конкурсах, підготовки документів та співпраці з випускниками Програми Еразмус+ - Erasmus Mundus Association.

Довідково

ГО «Ліга інтернів» заснована у травні 2009 року як об’єднання випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. У перші роки існування основною метою діяльності організації став розвиток Програми стажування, налагодження співпраці та підтримка зв’язків між її випускниками, пошук додаткових джерел фінансування. Сьогодні організація об’єднує майже дві сотні осіб та працює у кількох напрямках.

Рубрика: