Учні та педагоги з чернівецького профтеху долучилися до святкування "Різдва у Європі"

Учні та педагоги чернівецького професійно-технічного училища №8 взяли участь у проекті програми ЄС Erasmus + Christmas in Europe 2018 ("Різдво у Європі"). Загалом до проекту долучилися заклади освіти з 23 європейських країн. В цьому році заходи відбулися на базі Ризького технікуму туризму та творчої  індустрії у Латвії.

Як повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України, у межах проекту учасники презентували різдвяні традиції своєї країни, національну кухню, вбрання тощо. Українська команда взяла участь у кількох кулінарних шоу, майстер-класах, європейських буфетах та презентаціях, де ознайомилася зі звичаями та культурою інших країн.

У власній виставці представники України пригощали усіх охочих українськими стравами, виконували народні пісні та демонстрували колоритний одяг.

Долучитися до заходу учні та педагоги училища змогли завдяки Угоді про співпрацю, яку попередньо уклав Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області з Ризьким технікумом туризму та творчої  індустрії.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала окреме вікно для фінансування конкурсів Програми “Еразмус+” у 2019-2020 роках.