"Украерорух" отримав сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу

Державне підприємство обслуговування повітряного руху "Украерорух" отримало сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу як національний провайдер аеронавігаційного обслуговування.

Як повідомляє прес-служба підприємства, сертифікат отримав директор "Украероруху" Дмитро Бабейчук у штаб-квартирі Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) у Кельні.

"Вперше в історії ми пішли на такий безпрецедентний крок як сертифікація провайдера аеронавігаційного обслуговування країни, яка не є членом Європейського Союзу, на відповідність вимогам ЄС. Я впевнений, що ця подія є ще одним доказом визнання європейською спільнотою ролі нашого підприємства в авіаційній галузі", – зауважив Дмитро Бабейчук. 

У повідомленні зазначається, що "Украерорух" успішно пройшов аудит EASA, який включав 18 регламентів ЄС, пред’явлених у рамках сертифікаційного процесу.

Сертифікат EASA засвідчує відповідність "Украероруху" нормам ЄС та є підставою для отримання прав від Словаччини для надання послуг з обслуговування повітряного руху у частині словацького повітряного простору, які необхідні для маневрування повітряних суден, що виконуватимуть операції на аеродромі "Ужгород" за правилами польотів за приладами.

Особливістю аеропорту "Ужгород" є те, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини (кордон - на відстані 100 метрів від торця злітно-посадкової смуги).

Раніше повідомлялося, що 16 листопада 2018 року аудитори Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) завершили тижневу сертифікацію в межах аудиту в підрозділах Украероруху у Києві, Львові та Ужгороді.