Україна готова експортувати в ЄС сушені органічні гриби

Україна готова експортувати у країни Євросоюзу сушені органічні гриби.

Як повідомляє видання AgroPortal.ua, про це повідомила керуючий партнер компанії Alta Kraina Алла Пономаренко під час виставки органічної продукції BIOFACH 2019, яка 13-16 лютого відбувалася у Німеччині.

"Alta Kraina готова експортувати до ЄС 100 кг сушених органічних грибів за ринковою ціною 60-70€/кг. Ми вивчаємо ринки, на яких цей товар користується попитом. Це — Італія, Франція та Німеччина. Для українського ринку вже відома історія з експортом заморожених грибів, а от сушені гриби — це перспективний нішевий ринок", — поділилася думками вона.

За її словами об'єми експорту і ціни на ринку залежать від сезону в інших країнах, де також вирощують гриби — в Польщі і Румунії.

"Маємо позицію, що українські гриби не мають бути найдешевшими на ринку, Ми позиціонуємо, що Україна — це якісний товар, Україна — це надійність. Орієнтуємося на ціну, за яку готовий брати товар клієнт, для цього ми вивчили попит в Італії і Франції", — зазначила Алла Пономаренко.

Вона розповіла, що реалізують даний проект разом з компанією MOL'FAR.

Довідково:

Компанія Alta Kraina була створена у 2008 у Одесі. Вона є відомим трейдером та брокером на міжнародному агропромисловому ринку, яка спеціалізується на органічних продуктах (пюре фруктів, сокових концентратах, IQF) та надає консалтингові послуги в сфері міжнародної торгівлі. Серед основних продуктів компанії заморожені органічні дикорослі і культивовані ягоди (чорниця, ожина, малина, брусниця), заморожені фрукти, яблучний сік прямого віджиму та концентрований яблучний сік. Продукція надходить з екологічно чистих безпечних районів Карпат, її якість підтверджена міжнародними стандартами якості. Alta Kraina має 10 річний досвід міжнародної торгівлі та виводу компаній і товарів на міжнародні ринки, зокрема, такі країни як: Італія, Бельгія, Німеччина, Нідерланди, Франція, Іспанія, Угорщина, Польща, Чехія, Болгарія, Росія, Казахстан, Молдова та Туреччина. 

Раніше повідомлялося, що український виробник органічних культур ТОВ "Ріттер Біо Агро" під час Міжнародної виставки органічної продукції BIOFACH 2019 у Німеччині уклав контракт з голландською компанією на поставку 850 тонн органічного цукру.