Україна і Польща розширять залізничне сполучення

В рамках участі у XXVIII Економічному форумі та конференції «Європа Карпат» Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів двосторонню зустріч із Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком, під час якої сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці в сфері транспорту та інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, - приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи», - відзначив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України також підтвердив, що наразі триває робота над двома проектами: відновлення функціонування залізничного сполучення за напрямком Перемишль - Мальховіце – Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Сторони домовилися про проведення у жовтні поточного року засідання двосторонньої робочої групи у Львові щодо розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик привітав українського колегу із початком роботи "лоукосту" Ryanair в Україні, зазначивши, що успішна робота України із провідними європейськими компаніями – це і є практичний вимір європейської інтеграції України. Також він висловив переконання, що розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею також сприятиме інфраструктурній європейській інтеграції України.