Україна має значний потенціал для розвитку біоенергетичних проєктів, – Держенергоефективності 

У Держенергоефективності переконані, що Україна має всі ресурси для розвитку такого біоенергетичних проєктів. Ці проєкти дозволяють генерувати енергію, використовуючи місцеві види палива та зменшуючи залежність від традиційних викопних джерел енергії.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Відбулось засідання відкритих загальних зборів Біоенергетичної асоціації України (БАУ), під час якого учасники обговорили стан та перспективи розвитку біоенергетики, різні шляхи стимулювання біоенергетики, у т.ч. створення електронної системи торгівлі твердим біопаливом, розвиток виробництва біоетанолу.

«Ми маємо всі ресурси для розвитку такого напряму. Якщо задіяти близько 37% відходів сільського господарства для виробництва енергії, то можна замістити в еквіваленті до 9 млрд м3 газу у рік. Це близько третини газових потреб України», - прокоментував  директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики та захисту довкілля України представило концепцію «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року та її амбітні цілі щодо декарбонізації економіки на тлі світових трендів. Зазначеною концепцією передбачається низка стратегічних документів, серед яких - інтегрований план дій з енергетики та захисту клімату до 2030 року.