Україна може стати сучасною європейською державою, – прем’єр-міністр Данії

Україна, яка сьогодні переживає надскладні виклики, – не одна, про неї не забувають. І весь демократичний світ стоїть на позиціях підтримки Києва в його боротьбі проти агресії. Про це сказав Прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен під час спільної прес-конференції з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

"Хочу похвалити Прем’єр-міністра Гройсмана за те, що вже зроблено в Україні. І я заохочую робити більше. Це буде найкраща відповідь на те, що робить сьогодні Росія. Україна може перетворитися у сучасну державу європейського напрямку. І Данія підтримує Україну на ниві реформ в сфері захисту прав людини, боротьби з корупцією, децентралізації, економічних перетворень", - сказав Ларс Люкке Расмуссен.

Раніше повідомлялося, що під час перемовин Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Главою Уряду Королівства Данія Ларсом Люкке Расмуссеном, йшлося про те, що Україна і Данія готові надати суттєвий поштовх економічній співпраці.