Україна планує посилити співпрацю з Хорватією у сфері соціальної політики

Міністерство соціальної політики планує посилити динаміку двостороннього співробітництва з Республікою Хорватія щодо реформування та реалізації соціальної політики в Україні. 

Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський заявив на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Хорватії в Україні Аніцею Джамич.

У рамках зустрічі cторони обговорили актуальні напрями співробітництва. Серед них - лікування у Хорватії поранених захисників України та реабілітація дітей, які постраждали внаслідок агресії Росії проти України.

Окрему увагу придили необхідності вивчення та використання досвіду міжнародних партнерів щодо запобігання та боротьби з домашнім насильством, надання соціальних послуг жертвам насильства.

Учасники зустрічі попередньо домовилися про моніторинговий візит до Луганської області щодо цих питань у березні 2020 року.

Нагадаємо, наприкінці січня дев’ять українських спеціалістів пройшли дворічне навчання за освітньою програмою протезистів-технологів за міжнародними стандартами. Тепер вони володіють новими методиками протезування і реабілітації та мають міжнародні сертифікати. Загалом навчання пройдуть 20 фахівців.