Україна та Іспанія планують співпрацювати у сфері розвитку залізничної інфраструктури

Іспанська державна компанія Administrador de Infraestructuras Ferroviarias (ADIF) підготувала проект Меморандуму про співробітництво у сфері розвитку залізничної інфраструктури та передала його українській стороні для передачі на розгляд АТ "Укрзалізниця".

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України за підсумками третього засідання українсько-іспанської змішаної міжурядової комісії з економічного і промислового співробітництва. Захід відбувся 19 у Мадриді (Королівство Іспанія).

Іспанські партнери також заявили про готовність Адміністрації морських портів Іспанії розпочати роботу з українськими колегами над майбутнім Меморандумом  про співробітництво у сфері морських портів.

В Мінінфраструктури зазначили, що Україна підтримує укладання двосторонніх угод між морськими адміністраціями держав–членів Міжнародної морської організації (International Maritime Organization) про визнання дипломів/свідоцтв фахівця моряків. Члени української делегації передали типові проекти відповідних Меморандумів

В межах Комісії також відбулась двостороння зустріч з Державним секретарем з питань транспорту Міністерства громадських робіт і транспорту Іспанії Марією Хосе Райо дель Олмо, під час якої сторони обговорили двостороннє співробітництва в сфері транспорту.

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням