Україна та Мальта підписали Програму співпраці у сфері фізичної культури та спорту

admin

17 жовтня  року у рамках державного візиту Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Преки до України підписано Програму співробітництва у молодіжній сфері, сфері фізичної культури та спорту між Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти та зайнятості Республіки Мальта на 2018-2019 роки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Програму співробітництва  у присутності глав двох держав підписали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та Міністр закордонних справ та розвитку торгівлі Республіки Мальта Кармело Абела.

Підписання цього документа продовжує плідну двосторонню співпрацю, започатковану Меморандумом між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти та зайнятості Республіки Мальта про співробітництво у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту, який був підписаний у травні ц. р.  під час державного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Мальта.

Такого роду міжнародні зв’язки надають багато можливостей для розвитку різноманітних видів спорту, підтримки та співпраці у молодіжній сфері та сфері фізичного виховання населення кожної з країн.