Україна та Португалія підписали Меморандум щодо співпраці у соціальній сфері

29 травня Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович та Міністерка праці, солідарності та соціального захисту Португалії Ана Мендес Годіньо уклали Меморандум про взаєморозуміння між урядами Португалії та України щодо співпраці у сфері соціальної політики. 

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. 

Меморандум передбачає обмін знаннями та досвідом у сферах соціального захисту вразливих груп населення  та надання їм соціальної допомоги, раннього втручання в дитинство, а також щодо реформи системи соціальних дій.

Під час зустрічі сторони обговорили напрями, за якими Україна та Португалія мають намір посилити взаємодію у соціальній сфері. Зокрема, це стосується соціальної підтримки дітей та людей  з інвалідністю.

Українська сторона висловила зацікавленість в програмах раннього втручання для побудови в Україні системи якісної підготовки мультидисциплінарних команд, які працюватимуть за цими напрямами, та її поширення на всі регіони країни.

Ана Мендес Годіньо підкреслила, що її країна готова допомагати за всіма окресленими напрямами. Сторони домовилися найближчим часом узгодити подальшу взаємодію для реалізації спільних ініціатив.