Україна та Швеція співпрацюватимуть у протидії безпековим загрозам

Україна і Швеція співпрацюватимуть у протидії загрозам безпеки.

Про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією Комісії з питань оборони Парламенту Королівства Швеція.

Як повідомляє прес-служба МЗС, шведська сторона висловила зацікавленість досвідом нашої держави в протидії російській військовій і гібридній загрозам, а також кібератакам.

Під час зустрічі сторони погодилися, що агресивна політика Росії проти України також є частиною планів Кремля по дестабілізації європейського континенту і подриву довіри товариств до демократичних інститутів.

Окрему увагу було привернуто збройній агресії РФ проти нашої держави на Донбасі, а також учасники зустрічі наголосили на важливості подальшої консолідації міжнародної спільноти з метою подальшого тиску на Москву задля  повернення до України окупованих Росією територій.

Представники шведської делегації запевнили, що Швеція й надалі залишатиметься надійним партнером України у відстоюванні її суверенітету та територіальної цілісності, а також щирим другом у плані надання практичної допомоги у проведенні реформ.Заступник Міністра закордонних справ України подякував шведській делегації за тверду підтримку Стокгольмом суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ця підтримка є особливо відчутною в ЄС та в ООН, де наші шведські партнери є співініціаторами всіх важливих рішень, резолюцій та інших документів на підтримку України", – підсумував Василь Боднар.

Раніше повідомлялося, що Уряди Швейцарії, Данії та Швеції надають $14 млн для соціального проекту на сході України.