Україна та Швейцарія продовжать співпрацю в галузі безпечності молока

Питанням підбиття підсумків співробітництва між Україною та Швейцарії роботи в галузі безпечності молока та молочних продуктів була присвячена зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, Першого заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Жука із представниками Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (Seco) та Українсько-швейцарського проекту "Створення системи контролю за безпекою харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів»" (SAFOSO), повідомляє Держпродоспоживслужба.

Участь у зустрічі також взяли генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз, начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, представники Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань Крістіан Робін та Барбара Єггін, експерт Швейцарського бюро співробітництва Віктор Шуткевич та керівник швейцарського проекту SAFOSO Ігор Кравченко.

Учасники проаналізували українське-швейцарське співробітництво, зокрема діяльність проекту SAFOSO в Україні, та окреслили подальші кроки.

Андрій Жук та Олена Ковальова подякували Проекту за допомогу, яка надається Держпродспоживслужбі та Мінагрополітики у рамках адаптації українського законодавства до законодавства ЄС, зокрема в сфері напрацювання сучасних вимог до безпечності харчових продуктів, а також в контексті навчання спеціалістів та забезпечення лабораторій сучасним обладнанням.

"У рамках нашої співпраці важливою складовою є проведення навчання вітчизняних фахівців і операторів ринку щодо чинних європейських вимог до якості та безпечності молока та молочних продуктів. Логічним є продовження підвищення кваліфікації інспекторів Держпродспоживслужби з оцінки ризиків у сфері харчових продуктів", - наголосив Андрій Жук та додав, що Україна дуже цінує допомогу європейських колег із передачі передового досвіду при організації та налагодженні функціонування сектору оцінки ризиків в структурі центрального апарату Держпродспоживслужби.

Також Перший заступник Голови акцентував увагу присутніх на тому, що одними із можливих подальших напрямів співпраці є питання удосконалення процесу ідентифікації тварин і забезпечення механізмів простежуваності.

Учасники також оговорили реалізацію пілотних проектів із залучення приватного сектору до системи контролю безпечності молока та молочних продуктів у чотирьох областях, де було обрано 10 молокопереробних підприємств, а також відзначили доцільність впровадження цього проекту в усіх областях України.