Україна вдячна Європейській комісії за допомогу в проведенні реформи ринку газу – Володимир Кістіон

admin

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон зустрівся з Директором з питань енергетичного ринку Генерального директорату Європейської Комісії з питань енергетики Клаусом-Дітером Борхардтом.

Сторони обговорили проведену Україною роботу в рамках імплементації Третього Енергетичного пакета ЄС, зокрема в енергетичному секторі, повідомляє прес-служба КМУ.

"Уряд України відповідальний у своїх зобов’язаннях перед Європейським Союзом та послідовний у виконанні домовленостей, що зафіксовані в Договорі про створення Енергетичного співтовариства та Угоді між Україною та ЄС про асоціацію", - наголосив в ході зустрічі Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що однією з найголовніших, і водночас, чи не найскладніших, є реформа енергетичного сектору України. Головна її ціль - демонополізація та створення прозорих ринкових взаємовідносин. "Наразі ми продовжуємо працювати над подальшою лібералізацією ринку природного газу та створенням умов для забезпечення функціонування незалежного оператора газотранспортної системи України. Вдячні Європейській комісії за розуміння та підтримку на цьому нелегкому шляху", - зазначив Володимир Кістіон.

У свою чергу Клаус-Дітер Борхардт високо відзначив уже проведену Україною роботу в рамках імплементації Третього Енергетичного пакета ЄС та схвально оцінив окреслені Віце-прем’єр міністром подальші дії Уряду з реформування газового сектору держави.

"Ми не вправі вказувати Україні що треба робити, а що ні. Наше завдання спільно відпрацювати ті рішення, які є найкращими для держави України та її громадян", - наголосив Директор з питань енергетичного ринку Генерального директорату Європейської Комісії з питань енергетики.

Рубрика: