Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент

Україна цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі та НАТО.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.

“Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО”, — наголосив Глава держави.

За його словами, дороговказом повномасштабної економічної інтеграції до спільного європейського ринку для України стала поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС.

Крім того, Україна успішно впроваджує докорінні зміни у сфері безпеки і оборони держави. Українська армія вже увійшла у десятку найпотужніший військ Європи.

“А прийнятий у минулому році закон про національну безпеку ще більш швидкими темпами наближатиме нас до стандартів НАТО”,  - додав Президент.

Петро Порошенко зазначив, що пріоритет членства в ЄС і НАТО буде зафіксований безпосередньо в Конституції України.

“Сподіваюся, що цю мою ініціативу ближчим часом у другому читанні підтримає український Парламент. Це стане нашим додатковим запобіжником проти будь-яких спроб реваншу”, - підкреслив Петро Порошенко.

Нагадаємо, проросійські засоби масової інформації в Україні продовжують інформаційну атаку проти європейської та євроатлантичної інтеграції

Підготовлено за матеріалами Адміністрації Президента України. Оригінал статті читайте за посиланням